UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 3306025
*
nr 330 6025
Väggur
förgylld, H70
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 oktober 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/10 14:31:05
1
1.200 kr
3/10 11:05:58
2
1.400 kr
4/10 11:20:42
2
1.500 kr
4/10 15:30:29
3
1.500 kr
4/10 15:39:13
3
ledande budet*
4/10 15:39:31
3
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
6415 Barometer
+ väggur, Schatz, Tyskland, mässing. Diameter: 15,..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:41
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:35
-
3519 Servisdelar
68 delar, Royal Doulton, "Bunnykins" porslin med d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:45
*
Väggur
nr 330 6025
Väggur
förgylld, H70
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 oktober 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/10 14:31:05 | 1 | 1.200 kr |
| 3/10 11:05:58 | 2 | 1.400 kr |
| 4/10 11:20:42 | 2 | 1.500 kr |
| 4/10 15:30:29 | 3 | 1.500 kr |
| 4/10 15:39:13 | 3 | ledande budet* |
| 4/10 15:39:31 | 3 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
6415 Barometer
+ väggur, Schatz, Tyskland, mässing. Diameter: 15,..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:41 -
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:35 -
3519 Servisdelar
68 delar, Royal Doulton, "Bunnykins" porslin med d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:45



